Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku

Blog

Statystyka z Cerez, czyli jak usprawnic proces realizacji uslug?

Współczesny świat kręci się wokół statystyk — na bieżąco badamy, prognozujemy i kontrolujemy różne dziedziny życia. Na podstawie otrzymanych danych jesteśmy w stanie podążać za błyskawicznie zmieniającymi się trendami i potrzebami ludzkości. Wprowadzamy na rynek nowe produkty oraz usługi, a także aktualizujemy je do takiego stopnia, by spełniały oczekiwania konsumentów. Presja zmieniającej się rzeczywistości sprawiła, że funkcja pozyskiwania statystyk pojawiła się także w aplikacji Cerez.


Proces cyfryzacji firmy — jak być eko z Cerez?

Współcześnie wiele osób chce być eko — to dobry krok w kierunku ratowania naszej planety. Firmy, które wykazują działanie proekologiczne, znacznie lepiej postrzegane są przez społeczeństwo, a tym samym wyprzedzają konkurencyjne zakłady. Takie podejście, jak się okazuje, może być również praktyczne. Przykładem jest aplikacja Cerez, która ułatwia pozbycie się wielu zagrożeń ekologicznych w firmie, a do tego jest funkcjonalna.


Jak łatwo zaplanować grafik pracownikom?

Sporym problemem dużych przedsiębiorstw jest odpowiednie zaplanowanie czasu pracy wszystkim swoim pracownikom. Zatrudnia się wówczas koordynatorów, którzy także muszą nieustannie kontrolować działania innych osób. Jest to odpowiedzialna i czasochłonna praca, jeśli nie dysponuje się odpowiednimi narzędziami. Na szczęście z pomocą przychodzi wirtualny asystent — program do zarządzania pracownikami z możliwością zaprojektowania grafiku swoich podwładnych. Wbrew pozorom to rozbudowana funkcja, która ułatwi organizację zajęć zarówno w małych, jak i dużych zakładach.


Kalendarze elektroniczne w dobie pandemii

Rok 2020 dla wszystkich z nas będzie pamiętnym okresem. Życie, jakie dotychczas znaliśmy, obróciło się o 180 stopni. Koronawirus wpłynął na wiele z naszych codziennych decyzji i sprawił, że musimy przemyśleć rzeczy, nad którymi wcześniej się nie zastanawialiśmy. Każde wyjście z domu staramy się zaplanować — umawiamy się na konkretne godziny, wykonujemy określoną pracę i ograniczamy spotkania z innymi ludźmi do minimum. Jak nadążyć za zmieniającym się światem?


Innowacyjne kalendarze elektroniczne

Dobra organizacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Czasami jednak trudno pamiętać o wszystkich ważnych spotkaniach czy wydarzeniach, dlatego zarówno właściciel firmy, jak i jego współpracownicy potrzebują przy swoim boku dobrego pomocnika. Wirtualny asystent w postaci aplikacji kalendarzowej to doskonałe rozwiązanie, usprawniające proces planowania dnia, tygodnia, a nawet miesiąca.