Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku

Gastronomia

Aplikacja do rezerwacji restauracji

Cerez to aplikacja, która zapewni skuteczne wsparcie dla Twoich lokali gastronomicznych. Możesz wykorzystać ten system do rezerwacji miejsc w swojej restauracji i wygodnie rozplanować pracę w konkretnym dniu. Przejrzysty, intuicyjnie prosty w obsłudze interfejs umożliwia modyfikowanie usług lokalu oraz listy gości. Program będzie zatem odpowiedni nie tylko dla restauracji, ale również sal weselnych i innych lokali z branży gastronomicznej.

Korzystając z naszej aplikacji, możesz w łatwy sposób numerować stoliki w swojej restauracji oraz tworzyć grupy gości. Po umówieniu się z klientem wystarczy, że umieścisz informację w systemie obok wybranego stolika, wpiszesz przedział czasowy, w jakim będzie odbywać się wydarzenie oraz pozostawisz krótką notkę. Możesz również dopisać cenę rezerwacji, a do obsługi stolika przypisać konkretny personel.

zrzut ekranu wysłanych powiadomień z aplikacji Cerez

Kreatywne rozwiązania dla zarządców restauracji

System do rezerwacji stolików w restauracji jest rozbudowany o wiele interesujących funkcji. W bazie danych możesz umieszczać swoich pracowników oraz planować im grafik. Jeżeli zauważysz, że w kalendarzu znajduje się wiele rezerwacji, wówczas możesz przypisać do pracy większą ilość osób. Program pozostawia użytkownikom pełne pole do popisu kreatywności – z jego pomocą można nie tylko przypisywać stoliki, ale też tworzyć wirtualne menu i przydzielać do niego kucharzy, a także planować inne prace w lokalach gastronomicznych, jak między innymi przygotowywanie dekoracji czy sprzątanie.

Aplikacja umożliwia zarządzanie online kilkoma lokalami jednocześnie – możesz więc z poziomu swojego telefonu ustalać grafik wszystkim pracownikom, planować wydarzenia czy sprawdzać statystyki. Swoje restauracje, sale weselne czy bary możesz analizować poprzez regularnie tworzone podsumowania – zobaczysz w nich między innymi, która firma przynosi najwięcej zysku oraz jaka usługa cieszy się największym zainteresowaniem.