Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku

Medycyna

System informatyczny dla szpitali, gabinetów i przychodni

Oprogramowanie Cerez powstało, aby ułatwić rezerwację spotkań bez względu na świadczone usługi, w tym te medyczne. Aplikacja będzie zatem idealna dla przychodni i gabinetów lekarskich, a nawet dla szpitali oraz dowolnych innych placówek medycznych. Program ułatwia proces rejestracji pacjentów na konsultacje bądź zabiegi u różnych specjalistów

System sprawdzi się w przypadku prowadzenia i obsługi między innymi:

  • gabinetu fizjoterapii
  • gabinetu stomatologicznego
  • gabinetu medycyny ogólnej
  • gabinetu medycyny estetycznej
  • przychodni lekarskiej
  • recepcji medycznej
  • innego gabinetu lekarskiego
zrzut ekranu wysłanych powiadomień z aplikacji Cerez zrzut ekranu kalendarza z aplikacji Cerez

Aplikacja jest sporym odciążeniem dla dentystów, stomatologów i innych lekarzy, a także fizjoterapeutów świadczących usługi prywatnie i nie tylko. Przejrzyste funkcje programu umożliwiają wygodną rejestrację pacjentów – w tym wyszukanie pierwszych wolnych terminów, a także przypisanie konkretnego lekarza i ustalenie ceny za usługę. System do rejestracji pacjentów na zabiegi lub umawiania ich na wizyty lekarskie działa online, przez co zapewniona jest większa dostępność usług.

Przejrzysty interfejs z wieloma możliwościami

Systemy informatyczne, takie jak Cerez, są o tyle przydatne, że umożliwiają rejestrację pacjenta z dowolnego miejsca. Co więcej, tworzona jest baza danych, do której lekarz może dodawać pacjentów, a tym samym stworzyć grupę osób regularnie korzystających z usług. Dla szpitali przydatną funkcją będzie możliwość podziału dziedzin medycyny i przypisania do nich pracowników – tym sposobem rehabilitacja, fizjoterapia czy stomatologia będą miały osobnych specjalistów, a ich kalendarz planowanych zabiegów będzie przejrzysty. Pomocna jest również funkcja automatycznego przesyłania powiadomień SMS lub mailowych do swoich pacjentów dotyczących planowanych wizyt lekarskich. Dzięki temu zarejestrowane zabiegi stomatologiczne czy spotkania u fizjoterapeuty nie zostaną przegapione. Na koniec miesiąca dyrektor szpitala może sprawdzić, jaki gabinet lekarski jest najczęściej odwiedzany oraz z jakich świadczeń zdrowotnych korzystano.