Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku

Kalendarze komputerowe

Aplikacja kalendarz z przypomnieniem, organizer online

Cerez to program posiadający wiele rozbudowanych funkcji. Jego podstawowe zastosowanie to inteligentny, wirtualny kalendarz z terminarzem, który może być stosowany zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Aplikacja otwiera wiele możliwości przed osobami, które chcą szczegółowo zaplanować konkretne dni. W intuicyjnie prosty sposób można nanieść na swój kalendarz notkę dotyczącą ważnego spotkania lub konieczności realizacji zleceń. Organizer jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi – można go zainstalować na telefon z systemem Android lub na komputer.

Elektroniczny kalendarz umożliwia utworzenie regularnych wydarzeń o dowolnej nazwie lub jednorazowych notek. Tym samym koordynator usługi może wykorzystać terminarz do umawiania standardowych wizyt (wybieranych z bazy danych) lub aby stworzyć oryginalny grafik dla pracowników. Program działa online, dlatego każda zmiana będzie mogła zostać błyskawicznie zarejestrowana przez inne osoby posiadające dostęp do kalendarza. Chcąc stworzyć notkę, można wybrać między innymi dzień, godzinę rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia, ewentualną zapłatę (np. w przypadku rezerwacji usługi) oraz przydzielić do niego konkretną osobę, jeśli z aplikacji korzystają na przykład pracownicy.

zrzut ekranu wysłanych powiadomień z aplikacji Cerez

Funkcjonalny kalendarz dla firm i osób prywatnych

Oprócz ciekawej możliwości planowania swoich zadań online elektroniczne kalendarze Cerez mają również funkcję wysyłania powiadomień, czyli przypomnienia o planowanym spotkaniu, wizycie bądź zmianach w grafiku. Aplikacja wysyła je automatycznie według ustalonego schematu. Administrator systemu decyduje o tym, czy organizer ma wysłać powiadomienie na adres e-mail, czy poprzez SMS oraz ustawia częstotliwość przesyłania tych wiadomości. Terminarz internetowy dzięki opcji tworzenia grup klientów i dodawania pracowników ułatwia zarządzanie ludźmi oraz własnym czasem wolnym bez względu na to, w jakim miejscu obecnie się przebywa, a z automatycznym przypomnieniem ma się gwarancję, że zaplanowane działania nie zostaną przegapione.

Program został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalnie przejrzysty plan dnia. Cały dzień może zostać podzielony na godziny i osoby, które w tym samym czasie mają zaplanowane inne działania. Każdą usługę lub czynność można zaznaczyć innym kolorem, co dodatkowo poprawia komfort użytkowania kalendarza. Poprzez aplikację można również tworzyć podsumowania, a tym samym regularnie sprawdzać na przykład, która czynność zajęła najwięcej czasu i była najczęściej wykonywana. Programy Cerez są bardzo łatwe w obsłudze, a dzięki opublikowanym poradnikom, nawet osoby początkujące maksymalnie wykorzystają funkcjonalność oprogramowania.