Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku

Kosmetologia i Fryzjerstwo

Oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego – terminarz wizyt

Program Cerez – wielofunkcyjne narzędzie, które ułatwi Ci zarządzanie salonem fryzjerskim, gabinetem kosmetycznym, SPA oraz innymi lokalami działającymi w branży beauty. Jest to oprogramowanie, które usprawnia pracę fryzjerów oraz kosmetyczek, jak i poprawia komfort obsługi klienta. Aplikacja służy między innymi do wygodnej rezerwacji wizyt i ustalania grafiku pracy, lecz umożliwi Ci również modyfikację świadczonych usług, tworzenie podsumowań i znacznie więcej!

System do zarządzania salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym przypomina kalendarz albo terminarz do zapisywania wizyt klientów. Jest on jednak znacznie bardziej rozbudowany. Potencjalny klient, który umawia się do kosmetyczki bądź fryzjera, może zostać wpisany do rubryki w ustalonym miejscu – program podpowiada, kiedy jest najbliższy wolny termin na wizytę. Administrator w wygodny sposób określa rodzaj usługi, czas jej trwania, cenę, a także przypisuje pracownika, który wykona zlecenie. Klient może zostać umieszczony w bazie danych, gdzie będzie znajdował się jego numer kontaktowy oraz adres e-mail. Program ma możliwość automatycznego wysłania przypomnienia o zaplanowanej wizycie do klienta, jeśli taka opcja została zaznaczona.

zrzut ekranu wysłanych powiadomień z aplikacji Cerez zrzut ekranu kalendarza z aplikacji Cerez

Swobodne ustalanie grafiku pracowników

Cerez jest oprogramowaniem korzystnym z punktu prowadzenia i obsługi salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego i SPA nie tylko ze względu na szybką i komfortową obsługę klienta. Program daje możliwość zaplanowania dnia pracy dla swojego zespołu. Każdemu pracownikowi przypisywany jest indywidualny grafik – pracodawca przekazuje zatrudnionemu dane do logowania oraz ustala w systemie dni i godziny, w jakich powinien stawić się w pracy. Istnieje również możliwość przydzielenia konkretnych ról i zadań w określonym terminie.

Kalendarze fryzjerskie i kosmetyczne Cerez dają ich administratorom pełną swobodę modyfikacji – z łatwością można zarządzać nawet kilkoma lokalami w jednym momencie. Dla każdego z nich mogą zostać ustawione zupełnie inne usługi. W zależności od trudności wykonania zlecenia właściciel salonów kosmetycznych czy fryzjerskich może przypisać bardziej lub mniej doświadczonego pracownika. Co więcej, administratorzy mają możliwość śledzenia statystyk swoich lokali. Tym samym można sprawdzić na przykład, który salon fryzjerski przynosi najwięcej zysków lub jaka usługa oferowana przez gabinet kosmetyczny cieszy się największą popularnością.